rekrutacja.fs@huhtamaki.com

Witamy na stronie poświęconej pracy w Huhtamaki Foodservice Poland

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Huhtamaki Foodservice Poland jest spółką należącą do grupy Huhtamaki, o ugruntowanej pozycji na światowym rynku w branży opakowań, zatrudniającą około 350 pracowników.

Celem firmy jest aktywne uczestnictwo w rynku poprzez:

• zrozumienie potrzeb naszych klientów,

• dostarczanie produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości,

• ciągłą poprawę wewnętrznego funkcjonowania firmy.

Jednak to, co chcemy przekazać, to nie suche fakty, ale krótka informacja na temat podstawowych wartości firmy, dzięki którym nasi pracownicy są z nami od wielu lat.

Budujemy środowisko w oparciu o "pracę z pasją!"

"Huhtamaki Foodservice Poland" oznacza przede wszystkim "etykę w zarządzaniu". Budujemy kulturę naszej organizacji w oparciu o prostą i jasną komunikację, promowanie dobrej atmosfery pracy i relacje pomiędzy pracownikami.

Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć nasze cele razem!

Wierzymy w potencjał intelektualny naszych pracowników, który jest siłą napędową naszej firmy.

Równość praw to nasza dewiza w obszarze zarówno rekrutacji, jak i zatrudnienia, a także w rozwoju i promowaniu naszych pracowników. Zdajemy sobie sprawę, że sukces organizacji można osiągnąć dzięki ludziom i ich kompetencji, a zatem nasza polityka to wsparcie programu ciągłego rozwoju naszych pracowników. Chcemy, aby nasi pracownicy czerpali satysfakcję ze swojej pracy i dlatego tworzymy jednolite wartości, wspieramy i motywujemy naszych pracowników, a nowe wyzwania, które stawiamy przed nimi, są ważnym elementem rozwoju biznesu.

Stawiamy na wiedzę!

Świadomy pracownik to zmotywowany pracownik. Dlatego naszym pracownikom oferujemy  liczne szkolenia i studia i, biorąc pod uwagę międzynarodowy charakter grupy, prowadzimy również kursy językowe dla nich.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami pracy!

Drukarz

Zakres obowiązków:

  • Właściwe znakowanie oraz sprawdzanie zgodności produktu ze specyfikacją.
  • Kontrola bieżąca i końcowa wytwarzanego produktu.
  • Prowadzenie dokumentacji procesu.
  • Realizacja procesu produkcji zgodnie z kartą technologiczną.
  • Właściwe raportowanie produkcji.
  • Obsługa niezbędnych środków transportu.
  • Prawidłowa i bezpieczna eksploatacja maszyn oraz urządzeń, dbałość o ich stan techniczny oraz czystość.
  • Wykonywanie zmian asortymentu na maszynie (zmiana klisz, mycie kaset, wymiana części formatowych, ustawianie maszyny do produkcji).
  • Przygotowywanie receptur i farb do produkcji zgodnie z zatwierdzonymi wzorcami (obsługa mieszalnika farb).
  • Obsługa maszyn i urządzeń do mycia polimerów i aniloxów oraz cięcia gilz.

Wymagane kwalifikacje zawodowe i osobowościowe:

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne.
  • Zdolności manualne.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Spostrzegawczość oraz dbałość o szczegóły.
  • Sumienność i odpowiedzialność.
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn drukujących – mile widziane.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w stale rozwijającej się organizacji.
  • Szkolenia zawodowe oraz pakiet socjalny.